Zenei munkaképesség-gondozás

  • PDF
  • Nyomtatás
  • E-mail

A kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskolában 2004-ben indult el a munkaképesség-gondozó tornaóra.

Dr. Kovács Géza módszerén alapulva - dr. Pásztor Zsuzsa, az iskola kérésére állított össze (az országban elsőként a zeneiskolák között) négy videokazettányi anyagot a zenei pályára készülő növendékeknek, hogy fizikai-idegi-pszichikai terhelésüket kompenzálni tudják a speciális gyakorlatok elvégzésével, és kifejezetten a zenész életforma igényeinek megfelelő életmód-javaslatok megtanulásával és betartásával.

Speciális luftballonok, labdák, ugrókötelek és bordásfal segíti a munkát, valamint a jó minőségű HI-FI berendezés is.

A munkaképesség-gondozó foglalkozásokat dr. Farkasné Nagy Gabriella vezeti.

 
Ma 2018. február 23., péntek, Alfréd napja van. Holnap Mátyás napja lesz.

Oktatási Hivatal Bázisintézménye

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ízelítő galériánkból

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com