Kaposvári Tehetséggála

KAPOSVÁR-SOMOGY MEGYEI TEHETSÉGSEGÍTŐ TANÁCS

7400 Kaposvár, Álmos vezér u.1.  •  Telefon:  82-555-900  •    titkarsag@klebi.sulinet.hu

JELENTKEZÉSI LAP LETÖLTÉSE

Felhívás

A Kaposvár-Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács ismét megrendezi a Kaposvári Tehetséggálát. A Tehetségnap alkalmával megrendezésre kerülő gálán azoknak a középiskolás fiataloknak kínálunk fellépési lehetőséget, akik korosztályuk legtehetségesebb tanulói az adott kategóriában, igazi tehetségígéretek a jövő szempontjából, akikre büszkék lehetünk Kaposvár város színeiben.

A fiatalok az alábbi kategóriákban indulhatnak az előválogatókon:

klasszikus zene (hangszeres, ének), drámajáték és színjáték, vers és prózamondás, könnyű zene (hangszeres, ének), tánc, egyéb kategória

A kategóriák legjobbjainak fellépési lehetőséget biztosítunk Kaposvár Tehetségnapján, 2015. március 25-én, szerdán, az Együd Árpád Művelődési Központban.

A kategóriák értékelését a szervezők által felkért zsűri végezi.

A klasszikus zene, népzene, pop-rock szóló kategória

előválogatója a Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskolában kerül megrendezésre. Ide várjuk azokat a fiatalokat, akik e kategóriákban kívánnak indulni.

Kategóriák:

Klasszikus zene (hangszeres szóló, kamara, ének)

Népzene (hangszeres, szóló, kamara, ének)

Pop-rock (könnyű zenei szóló hangszer, vagy ének)

Időpont:

2015. március 9. hétfő, 10.00 óra

Helyszín:

Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

7400 Kaposvár, Kossuth L. u. 21.

Szervező neve és elérhetősége:

Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

7400 Kaposvár, Kossuth L, u. 21.

Honlap: www.kaposvarizeneiskola.hu

E-mail: lisztzenekapos@liszt-kaposvar.sulinet.hu

Jelentkezés módja:

A mellékelt jelentkezési lapot határidőre személyesen kell leadni a szervező iskola titkárságán, vagy honlapjáról online módon, vagy a jelentkezési lap letöltésével és beküldésével a megadott elektronikus elérhetőségeken elküldeni.

Jelentkezési határidő: 2015. február 20.

Kaposvár, 2015. január 30.

Nagyné Soltra Monika

Művészeti tagozat vezetője