Művészetek találkozása

KAPOSVÁR-SOMOGY MEGYEI TEHETSÉGSEGÍTŐ TANÁCS

7400 Kaposvár, Guba Sándor u. 40.  •  Telefon:  70/771-5273  •   tehetseg.somogy@gmail.com

Művészeti nevelést folytató iskolák igazgatói, szaktanárai részére

Székhelyen

Tisztelt Igazgató Asszony/Úr!

Hagyomány, hogy a Tehetségsegítő Tanács Művészeti tagozatának szervezésében, közösen mutatkozhatnak be a különböző művészeti tagozatokon tanuló pedagógusok és diákok. A rendezvény célja a különböző művészeti ágak bemutatása, megismerése, megismertetése. A novemberi hónapban a pedagógusok, májusban a tanulók mutatkozhatnak be.

A 2015/2016. tanévben a pedagógusok bemutatkozása Balatonföldváron volt 2015. november 17-én.

A diákok bemutatkozásának megrendezését a nagybajomi Pálóczi Horváth Ádám Református Alapfokú Művészeti Iskola vállalta. A rendezvény időpontja 2016. május21., szombat. Sok szeretettel várjuk a Somogy megyében működő művészeti iskolák tánc, zene, képzőművészet, dráma tagozatain tanuló gyerekeket.

A társastánc és néptánc bemutató 10.00 órakor kezdődik a nagybajomi Sportcsarnokban, a Pálóczy Kupa keretében.

A hangszeres szólisták, zenekarok, drámatagozatosok bemutatója, valamint a képzőművészeti kiállítás 14.00 órakor kezdődik a nagybajomi Kultúrházban.

A jelentkezőknek részletes programot küldünk a beérkezett jelentkezések ismeretében.

Kérjük, hogy a pontosan kitöltött jelentkezési lapot 2016. április 30-ig küldjék el azsuzsideme@gmail.com elektronikus címre.

További tájékoztatást adnak a részletekről:

• Berkes Sándor – tánc (+36/70/4277732)
  • Deme Zsuzsanna – képzőművészet, zene, dráma (+36/20/5015285)
  • Nagyné Soltra Monika (+36/30/3577212)

Jó felkészülést kívánunk.

Kaposvár, 2016. április 20.

Üdvözlettel:

Nagyné Soltra Monika