Tehetségnap 2014 - Felhívás

KAPOSVÁR-SOMOGY MEGYEI TEHETSÉGSEGÍTŐ TANÁCS

7400 Kaposvár, Álmos vezér u.1.  •  Telefon:  82-555-900  •   titkarsag@klebi.sulinet.hu

Felhívás

A Kaposvár-Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács ismét megrendezi a Kaposvári Tehetséggálát. A Tehetségnap alkalmával megrendezésre kerülő gálán azoknak a középiskolás fiataloknak kínálunk fellépési lehetőséget, akik korosztályuk legtehetségesebb tanulói az adott kategóriában, igazi tehetségígéretek a jövő szempontjából, akikre büszkék lehetünk Kaposvár város színeiben.

A fiatalok az alábbi kategóriákban indulhatnak az előválogatókon:

klasszikus zene (hangszeres, ének, kórus), drámajáték és színjáték, vers és prózamondás, könnyű zene (hangszeres, ének), tánc, egyéb kategória

A kategóriák legjobbjainak fellépési lehetőséget biztosítunk Kaposvár Tehetségnapján, 2014. március 25-én, kedden, az Együd Árpád Művelődési Központban.

A kategóriák értékelését a szervezők által felkért zsűri végezi.

Klasszikus zene, népzene kategória

A Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola azokat a fiatalokat várja, akik a klasszikus zene kategóriában kívánnak részt venni.

Kategória:

Klasszikus zene (hangszeres szóló, kamara, ének, kórus, népzene)

Időpont:

2014. március 6., csütörtök, 9.30 óra

Helyszín:

Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

7400 Kaposvár, Kossuth L. u. 21.

Kategória leírása:

Bármilyen hangszerrel, szólóban, kamaraegyüttessel, énekkel, kórussal előadott klasszikus zene (komolyzene) műfajú zenemű és népzene.

Szervező neve és elérhetősége:

Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

7400 Kaposvár, Kossuth L, u. 21.

Honlap: www.kaposvarizeneiskola.hu

E-mail: lisztzenekapos@liszt-kaposvar.sulinet.hu

Jelentkezés módja:

A mellékelt jelentkezési lapot kell határidőre személyesen leadni a szervező iskola titkárságán, vagy honlapján online módon, vagy a jelentkezési lap letöltésével és beküldésével a megadott elektronikus elérhetőségeken.

Jelentkezési határidő: 2014. február 25.

Kaposvár, 2014. február 4.

Nagyné Soltra Monika