VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny - Területi válogató

Tárgy: VIII. Fuvolaverseny területi válogató  l Ikt. sz.: K 137/21/2014 . l Ügyintéző: Nagyné Soltra Monika

Alapfokú művészeti iskolák Igazgatójának – Székhelyen

Tisztelt Igazgató Asszony/Úr!

A VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny területi válogatója 2015. február 16-án, hétfőn kerül megrendezésre, a Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola hangversenytermében (7400 Kaposvár, Kossuth L. u. 21.)

A területi válogatóra a jelentkezési határidő: 2015. január 9.

elentkezés módja: (elektronikusan vagy postai úton)

• Postai úton: Kaposvári Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola (7400 Kaposvár, Kossuth L. u. 21.)
  • Elektronikus úton: lisztzenekapos@liszt-kaposvar.sulinet.hu e-mail címen, vagy www.kaposvarizeneiskola.hu honlapon keresztül online

Kérjük, hogy a jelentkezésnél és a darabválasztásnál vegyék figyelembe a korcsoportbeosztásokat, a versenykiírást, és a versenyszabályzatot. A nem megfelelő jelentkezés a versenyből való kizárást vonja maga után.

A jelentkezési laphoz csatolják az I. korcsoportos versenyző két tanév teljesítését igazoló bizonyítvány másolatát, fuvola tantárgyból.

Kérjük, hogy a versenyző, a felkészítő tanár és a korrepetitor részére is töltsék ki a megfelelő jelentkezési lapot.

Kérjük, hogy a versenyművek eredeti kottáit hozzák magukkal.

A területi válogató napján ebédet biztosítunk. A jelentkezési lapon jelezhetik az igényeket. Az ebédek kifizetése az étkezés helyszínén, egyénileg, készpénzfizetéssel történik, számla ellenében.

A számlaösszesítő kitöltésével a számlák gyors elkészítését segítik elő.

További sikeres felkészülést kívánunk.

Kaposvár, 2014. november 23.

Üdvözlettel:

Nagyné Soltra Monika