Tehetségnap 2018-03-22 - Felhívás

KAPOSVÁR-SOMOGY MEGYEI TEHETSÉGSEGÍTŐ TANÁCS

7400 Kaposvár, Guba Sándor u. 40.  •  Telefon:  70/771-5273  •   tehetseg.somogy@gmail.com

Felhívás

A Kaposvár-Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács felkérése alapján szeretettel várjuk azokat a középiskolás diákokat, akik az alábbi kategóriában szeretnék megmutatni tehetségüket, szívesen részt vennének ezen a megmérettetésen. A kategória értékelését a szervező által felkért zsűri fogja végezni. A kategória legjobbjainak az előválogatót követően fellépési lehetőséget biztosítunk a Somogy Megyei Tehetséggála rendezvényen, 2018. március 22-én (17:00-19:00 óra) a Szivárvány Kultúrpalotában (7400 Kaposvár, Noszlopy G. u. 5-7.).

Kategória: ének és hangszeres zene

Időpont: 2018. február 28. szerda 9:00 óra

Helyszín: Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskola, 7400 Kaposvár, Kossuth Lajos u. 21.

Kategória leírása: Bármilyen hangszerrel, szólóban, kamaraegyüttessel, énekkel előadott klasszikus zene (komolyzene) műfajú zenemű és népzene, valamint könnyűzene (hangszeres vagy ének).

Jelentkezési határidő: 2018. február 21. szerda

Szervező neve és elérhetősége:

Szabó Klaudia

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskola

7400 Kaposvár, Kossuth L. u. 21.

Telefon: 30/528-7748

Honlap: www.kaposvarizeneiskola.hu

E-mail: szabo.klaudia79@gmail.comlisztzenekapos@liszt-kaposvar.sulinet.hu

Jelentkezési lapot kitöltés után kérjük a fenti címre küldeni.