Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola

Március havi programjaink
      3      1
illusztráció
A tavasszal együtt nem csupán a hangversenyeink és színes programjaink száma növekszik, hanem intézményünk korosodó külseje is feléled téli álmából. Ma megkezdődtek az alagsori ablakok cseréi..Megfelelő hőmérséklet, szellőzés...és remek fényviszonyok segítik a munkánkat ezentúl. Hurrááá!
      2      2
illusztráció
A PTE Zeneművészeti Intézetének fúvószenekara, a Zsolnay Wind Orchestra a cseh kulturális minisztertől vehette át a Prágai Nemzetközi Fúvószenekari Verseny szinte valamennyi díját! A PTE Zsolnay Vilmos Fúvószenekar (ZsWO) a 21. Prágai Nemzetközi Fúvószenekari Fesztiválon (21st ...
      7      0
Szalagavatón szerepeltek ütőseink!
      2      0
      0      0
      1      1
      1      1
illusztráció
Országos Kürtversenyen szerepeltek növendékeink kiváló eredménnyel. GRATULÁLUNK!
      5      0
ALMA MATER koncert a zeneiskolában
      0      0
illusztráció
A régieket pedig felújíthatta a kaposvári intézmény. Az iskola növendékei ma egy koncerten mutatták be az eszközeiket.
      2      0
illusztráció
A mai nap egyik nagy örömhíre: Pacsai Gábor Elnök Úr, a Magyar Zenei Kulturális Alapítvány adományát adta át ünnepélyes keretek között Nagy Tamás Igazgató Úrnak és a Muzsikál Kaposvár Kulturális Alapítványnak. Az adomány 3 hegedűvel, vonókkal és egy Yamaha furulyával gazdagítja értékeinket. Hálásak vagyunk az önzetlen felajánlásért, és az őszinte szívet melengető gondolatokéhttp://rt.Tanulóink" target="_blank" title="rt.Tanulóink">rt.Tanulóink hamarosan birtokba vehetik új hangszereiket. Köszönjük :)
      2      2